مختصری در مورد سوابق من

برای اینکه امروز به عنوان یک مشاور بازاریابی و مشاور فروش حرفه ای نزد شما باشم؛17 سال گذشته عمر من در مجموعه ها و پروژه های مختلفی با موضوعات گوناگون کسب و کار و بازاریابی و تبلیغات سپری شده است که درس ها و تجارب زیادی برایم به ارمغان داشته اند.

از کار در فروشگاه لوازم خانگی و سرپرستی همزمان چند فروشگاه لوازم خانگی در تهران شروع نمودم و فعالیت خود را در شرکت های خودروسازی در سمت های کارشناسی و بازرسی، بازرسی امور نمایندگان فروش و بخش های خدمات پس از فروش ، شکایت مشتریان ، مشاور شرکت های سازنده قطعات خودرو ، نماینده شرکت های بازرگانی در کشورهای مختلف و همچنین حضور در بسیاری از نمایشگاه های خارج از کشور و عقد قراردادهای مختلف تجاری، خدمات زنجیره تامین کالا، مذاکره و عقد تفاهم نامه با دانشگاه های خارجی جهت بنیانگذاری رشته های جدید و همچنین حضور در تیم های مختلف تولید نرم افزارهای مبتنی بر ERP توسعه داده ام. سالهایی را در حوزه توسعه شعب و فروشگاه های زنجیره ای لوازم خانگی و قطعات خودرو در سراسر کشور گذرانده و به همین واسطه و فعالیت های گذشته با فروشندگان بسیاری در داخل و خارج از کشور افتخار همکاری و مصاحبت داشته ام، لذا از نزدیک با نیازها، خصوصیات حرفه ای و رفتاری انواع فروشندگان مبتدی و حرفه ای آشنا هستم و برهمین اساس شاهد بوده ام که نیاز اساسی غالب فروشندگان عزیز ما در سراسر کشور کسب دانش بیشتر و آگاهی کاملتر از دانش این حرفه است. همواره لطف خداوند مهربان شامل حالم بوده و آنچه را که کسب تجربه نموده ام چیزی جز مهربانی و خواست او نبوده است. همزمان با اشتغال همواره از درس و مدرسه و دانشگاه جدا نبوده ام و مطالعه و یادگیری رکن اساسی اهدافم بوده است و چنان برایم شیرین نموده که به همین دلیل بر آن شدم محصولاتی را تولید نمایم که فروشندگان عزیز در حین اشتغال به کار و فعالیت بتوانند از آنها استفاده نمایند و طبیعی است که اصلی ترین رکن آموزش و افزایش آگاهی کتاب است. لذا در کنار نگارش کتاب، در زمینه های مختلف اقدام به تولید ویدئوها، پادکست ها، مقالات منتشر شده در سایت شخصی(www.saraeii.com) و ایجاد کانالهای مختلف در شبکه های اجتماعی نموده ام تا از هر طریق ممکن بتوانم خدمتگذار کوچکی برای جامعه بزرگ فروشندگان، مدیران فروش، کارآفرینان و کلیه دست اندکاران حوزه ارائه کالا و خدمات باشم.
طی سال های اخیر نیز با سمت های اجرایی و همچنین بعنوان مشاور بازاریابی و مشاور فروش افتخار همکاری با دوستان و همراهانی همچون شما را داشته ام و همواره تلاش می کنم با ارائه مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش و ارائه خدمات در حوزه های استراتژی بازاریابی، آموزش بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت ارتباط مشتریان، برندینگ و تبلیغات و همچنین بازاریابی دیجیتال، دانش و تجربیاتم را به شما منتقل کنم تا بدون اینکه نیاز باشد شکست را تجربه کنیم، با هم در حوزه فروش و موفقیت فعالیت های بازاریابی به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. با توکل به خدای مهربان.

مشاهده دوره ها
0
دانش پذیران
0
دوره‌ های اجرا شده
0
صاحبان کسب و کار
0
مناطق

دوره‌های پرطرفدار

2019-02-06T20:20:11+03:30

دوره فروشنده حرفه ای

از منظر یک فروشنده حرفه ای تمامی ارکان زندگی با فروش آمیخته شده است. در هر بخش آن یک فرآیند فروش در حال رخ دادن است، شما مهربانی می فروشی ، مهربانی و وفاداری دریافت می کنی ، در قبال هر نوع کالا و خدماتی ارزشی را دریافت می کنیم و به میرانی که ارزش آن است بهره مند می شویم. در زندگی نیز آنان که فروشنده های بهتری هستند موفق ترند.

2019-02-06T20:12:54+03:30

دوره ویژه صاحبان کسب و کار با رویکرد فروش و فروشندگان

بطور کلی در مباحث ارزیابی مهارت های اشخاص، مهارت ها را به دوسته (Hard Skills) مهارت‌های سخت و (Soft Skills) مهارت های نرم تقسیم می نمایند. مهارت های نرم ، مهارت های ذهنی شما هستند و خیلی قابل اندازه گیری نیستند ، مانند مهارت های ارتباطی،انعطاف پذیری،رهبری، انگیزه،صبر،متقاعد کردن،توانایی حل مسئله،کار گروهی،مدیریت زمان،اخلاق کاری، که در حرفه فروش و فروشندگی این دسته از مهارت ها نقش بسیار تعیین کننده ای دارند. مهارت های سخت در مقابل مهارت های نرم قرار دارند، آنها همان مهارتهایی هستند که شما در رزومه خود و شرح توانایی های خود از آنها استفاده می کنید. به عنوان مثال توانایی شما در کار با رایانه ، تحصیلات شما ، تسلط در یک زبان خارجی، برخورداری از گواهی نامه های آموزشی مختلف ، مهارت های تکنیکی، فنی و بطور خلاصه مهارتهایی که قابلیت اندازه گیری و ارائه مدرک داشته و دارند.

و یا اطلاعات تماستان را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم…